Chirurgia ogólna

dr n. med. Damian Różycki
specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1984 r.). Specjalizację z chirurgii pierwszego stopnia uzyskał w 1989 r., a drugiego stopnia w 1995 r. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala w Jaśle. Zajmował stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, w którym pracuje od 1984 r. Od 2014 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. Robert Gajewski
specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2013 r. Specjalizację z chirurgii onkologicznej uzyskał w 2017 r. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. W szczególności specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego tj. nowotwory przewodu pokarmowego, choroby pęcherzyka żółciowego wątroby i trzustki, choroby okolicy rektalnej - żylaki odbytu, a także diagnostyka i usuwanie podejrzanych onkologicznie znamion skórnych, diagnostyka i usuwanie zmian łagodnych oraz raków piersi. Kwalifikuje do zabiegów operacyjnych metodą klasyczną i laparoskopową, przeprowadza konsultacje przed i pooperacyjne. Jego zawodową pasją jest ponadto chirurgia estetyczna (botox, korekta blizn). Jest  założycielem zespołu ds. żywienia i od kilku lat zajmuje się  leczeniem żywieniowym chorych wyniszczonych oraz z zaburzeniami połykania w powiecie nowosądeckim. Współpracuje z firmą żywieniową  NUTRIMED. Jest ponadto biegłym sądowym w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Ściśle współpracuje i operuje z Prof. Leszkiem Kołodziejskim Krajowym Konsultantem Chirurgii Onkologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala w Nowym Sączu. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Nowym Sączu. Od 2018 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. Waldemar Skubis
specjalista ortopedii i traumatologii, chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie (1991 r.). Specjalizację pierwszego stopnia z ortopedii i traumatologii uzyskał w 1995 r., a drugiego stopnia w 1999 r. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2011 r. Specjalizację z chirurgii onkologicznej uzyskał w 2021 r. Członek Towarzystwa PYChO. Posiada ponad 70 różnego rodzaju zaświadczeń z kursów, staży itd. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym w Gorlicach, na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Jaśle, w Klinice Chirurgii w Krakowie. W latach 1991-1992 odbył staż w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle, a w latach 1992-2018 pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Obecnie, od 2018 r. pracuje na Oddziale Chirurgii w Jaśle oraz w Klinice Chirurgii w Krakowie. Od 2013 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

Cennik usług

Konsultacja chirurgiczna

200 zł

USG jamy brzusznej z konsultacją

250 zł

Założenie gipsu z konsultacją

300 zł

Założenie szyny unieruchamiającej z konsultacją

300 zł

Usunięcie wrastającego paznokcia z konsultacją

400 zł

Usunięcie zmiany skórnej, guzków z konsultacją

500 zł

Usunięcie tłuszczaka, kaszaka z konsultacją

500 zł

Usunięcie nagniotka z konsultacją

350 zł

Usunięcie ciała obcego z tkanki podskórnej z konsultacją

400 zł

Nacięcie ropnia tkanek miękkich z konsultacją

500 zł

Opracowanie chirurgiczne rany

od 400-500 zł

Anoskopia z konsultacją

400 zł

Rektoskopia z konsultacją

400 zł

Miejscowe wycięcie żylaków odbytu z konsultacją

700 zł

Wypalanie zmian skórnych (do trzech zmian) z konsultacją

300 zł

Wypalanie zmian skórnych (powyżej trzech zmian) z konsultacją

od 400 zł

Zabieg „wszywka” z konsultacją

800 zł

Zabieg ,,wszywka’’ z konsultacją i lekiem

1000 zł

Teleporada

120 zł