Stomatologia

lek. Bogusław Walencki
stomatolog

Studia medyczne na kierunku stomatologicznym ukończył w 1992 r. w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada kurs z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w NZOZ Centrum Medyczne WAMED w Katowicach. Od 2014 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. stom. Robert Dziub
stomatolog

Studia medyczne na kierunku stomatologicznym ukończył w 1996 r. w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada kurs z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Przychodni Lekarskiej Szombierki. Obecnie pracuje w Centrum Stomatologii NEOMED. Od 2019 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. stom. Małgorzata Turek
stomatolog

Studia medyczne na kierunku stomatologicznym ukończyła w 2003 r. w Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada kurs z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Uczestniczka licznych wykładów m.in. z zakresu endodoncji i protetyki stomatologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. we własnej praktyce stomatologicznej. Od grudnia 2020 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. stom. Michał Lisik
stomatolog

Studia medyczne na kierunku stomatologicznym ukończył w 2013 r. w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada kurs z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Pracuje w poradni Stomatologia Rodzinna Paweł Kmiecik. Od 2019 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach.

lek. stom. Magda Skołucka
stomatolog

Studia medyczne na kierunku stomatologicznym ukończyła w 2021 r. w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada kurs z zakresu ochrony radiologicznej pacjentów. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w USK im. WAM-CSW w Łodzi oraz Stomatologia Wodna 25 w Łodzi. W czerwcu 2022r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie pracuje w Stomatologia „Twój Uśmiech” w Katowicach oraz w Centrum Medycznym Dentimed w Sosnowcu. Od 2023 r. pracuje w przychodni Medicor sp. z o.o. w Gorlicach. Uczestniczy w licznych kursach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, a głównymi obszarami zainteresowań jest ortodoncja i medycyna estetyczna.

Wymagane dokumenty:

  • dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymacja szkolna)
  • wyniki badań diagnostycznych (USG, RTG etc.) i przeprowadzonych konsultacji
  • karty informacyjne z leczenia szpitalnego
  • lista aktualnie przyjmowanych leków